Szukasz ekspertów w zarządzaniu projektami, którzy szkolą efektywnie online? Wybierz pmexperts!

PMP® ONLINE

W związku z planowaną na styczeń 2021 zmianą formuły egzaminu, w trosce o naszych klientów, którzy pragną zdążyć z uzyskaniem gruntownej, merytorycznej wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu PMP® na dotychczasowych zasadach, postanowiliśmy wdrożyć program Akademia PMP® Online, przygotowujący do uzyskania prestiżowego certyfikatu PMP® (Project Management Professional), wydawanego przez Project Management Institute®.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów nieustannie poszerzamy ofertę szkoleń ONLINE. Mogą Państwo skorzystać już również ze szkoleń PRINCE2®, AGILE PM®, Professional Scrum Master oraz PMO. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej oferty kursów ONLINE.

Jest to nowa forma szkolenia, dostosowana do zmieniających się potrzeb naszych klientów.  To gruntowne przygotowanie do pełnienia roli skutecznego kierownika projektów, wykorzystującego w swych codziennych działaniach najlepsze światowe praktyki, podane w przystępnej formie szkolenia online prowadzonego przez doświadczonych ekspertów. Zastosowane materiały oraz techniki szkoleniowe odpowiadają klasycznej formie kursu.

Na czym polega szkolenie online?

Każdy moduł szkolenia online, w celu najefektywniejszego wykorzystania zalet interaktywnej edukacji zdalnej, odbywa się w ciągu trzygodzinnych wirtualnych spotkań na platformie e-learningowej.

Kurs online odbywa się w godzinach 10:00-11:30 i 14:00-15:30. Po każdym 90’ bloku zajęć przewidujemy zadanie do samodzielnego wykonania przez uczestnika. Czas na jego wykonanie nie powinien przekraczać 20’. Wyniki zadania uczestnik powinien wysłać w przeciągu godziny od zakończenia danej sesji pocztą elektroniczną do prowadzącego. Na początku kolejnego bloku zajęć rezultaty zadań zostaną omówione, a prowadzący przedstawi odpowiednie lub sugerowane odpowiedzi. Taka forma szkolenia online sprawia, że uczestnicy mogą efektywnie przyswajać wiedzę niezbędną do uzyskania certyfikatu.

Dokładne terminy poszczególnych modułów można znaleźć pod opisem wybranego szkolenia online.

W jaki sposób dołączyć do szkolenia?

Szkolenie odbywa się z wykorzystaniem sprawdzonej i prostej w obsłudze platformy e-learningowej.

Uczestnicy po wykupieniu kursu otrzymają mailowe zaproszenia z linkiem do wydarzenia. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. W otrzymanym zaproszeniu znajduje się unikalny kod dostępu do wirtualnej sali szkoleniowej.

Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymują drogą mailową w formie plików pdf, przed przystąpieniem do kursu.

Spotkanie odbywa się w formie wideokonferencji. W trakcie szkolenia wykorzystywane są prezentacje oraz tablica interaktywna, a uczestnicy mają do dyspozycji chat, na którym mogą zadawać pytania. Prowadzący może udzielać głosu poszczególnym uczestnikom, mogą oni także toczyć dyskusję na żywo.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem lub masz pytania kliknij w ten link i wypełnij formularz kontaktowy.

+48 727 530 530 (kliknij i zadzwoń)