PMP® ONLINE

W związku z planowaną na styczeń 2021 zmianą formuły egzaminu, w trosce o naszych klientów, którzy pragną zdążyć z uzyskaniem gruntownej, merytorycznej wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu PMP® na dotychczasowych zasadach, postanowiliśmy wdrożyć program Akademia PMP® Online, przygotowujący do uzyskania prestiżowego certyfikatu PMP® (Project Management Professional), wydawanego przez Project Management Institute®.

Jest to nowa forma szkolenia, dostosowana do zmieniających się potrzeb naszych klientów.  To gruntowne przygotowanie do pełnienia roli skutecznego kierownika projektów, wykorzystującego w swych codziennych działaniach najlepsze światowe praktyki, podane w przystępnej formie szkolenia online prowadzonego przez doświadczonych ekspertów. Zastosowane materiały oraz techniki szkoleniowe odpowiadają klasycznej formie kursu.

Na czym polega szkolenie online?

Każdy moduł szkolenia online, w celu najefektywniejszego wykorzystania zalet interaktywnej edukacji zdalnej, odbywa się w ciągu trzygodzinnych wirtualnych spotkań na platformie e-learningowej.
Kurs online odbywa się w godzinach 10:00-11:30 i 14:00-15:30. Po każdym 90’ bloku zajęć przewidujemy zadanie do samodzielnego wykonania przez uczestnika. Czas na jego wykonanie nie powinien przekraczać 20’. Wyniki zadania uczestnik powinien wysłać w przeciągu godziny od zakończenia danej sesji pocztą elektroniczną do prowadzącego. Na początku kolejnego bloku zajęć rezultaty zadań zostaną omówione, a prowadzący przedstawi odpowiednie lub sugerowane odpowiedzi. Taka forma szkolenia online sprawia, że uczestnicy mogą efektywnie przyswajać wiedzę niezbędną do uzyskania certyfikatu PMP®.

Dokładne terminy poszczególnych modułów można znaleźć pod opisem wybranego szkolenia online.

W jaki sposób dołączyć do szkolenia?

Szkolenie odbywa się z wykorzystaniem sprawdzonej i prostej w obsłudze platformy e-learningowej.

Uczestnicy po wykupieniu kursu otrzymają mailowe zaproszenia z linkiem do wydarzenia. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. W otrzymanym zaproszeniu znajduje się unikalny kod dostępu do wirtualnej sali szkoleniowej.

Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymują drogą mailową w formie plików pdf, przed przystąpieniem do kursu.

Spotkanie odbywa się w formie wideokonferencji. W trakcie szkolenia wykorzystywane są prezentacje oraz tablica interaktywna, a uczestnicy mają do dyspozycji chat, na którym mogą zadawać pytania. Prowadzący może udzielać głosu poszczególnym uczestnikom, mogą oni także toczyć dyskusję na żywo.