W ofercie naszej organizacji szkoleniowej posiadamy kursy, dzięki którym skuteczniej będziesz mógł zarządzać pracą w swoim zespole. Zajmujemy się przekazywaniem wiedzy na temat metody PRINCE2, która została zbudowana na 7 zasadach, których przestrzegać powinno się w budowaniu każdego projektu. Stosowanie się do reguł wspomnianej metody pozwala na wysoce efektywne prowadzenie prac zespołu projektowego, co w ostatecznym rozrachunku przekłada się na osiąganie wysokich wyników.

Kursy na temat metody PRINCE2 prowadzimy zarówno na etapie Foundation przeznaczonym dla managerów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w zarządzaniu teamem, jak i dla bardziej doświadczonych – Practitioner. Można również się zdecydować na wybór pięciodniowego szkolenia, dzięki któremu możliwe jest za jednym razem ukończenie wspomnianych już dwóch etapów.

Szkolenia z wspomnianej metody to przede wszystkim korzyść dla Twojej firmy – dzięki nam zwiększysz swoją wiedzę, a także nabierzesz nowych kompetencji, które przełożą się na skuteczne zarządzanie zespołem projektowym.

Dowiedz się o możliwości dofinansowania szkoleń

Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych, więc nasze szkolenia mogą być dofinansowane z Powiatowego Urzędu Pracy.