PROJECT MANAGEMENT INSTITUTE (PMI®)

Od 2007 roku jesteśmy akredytowanym przy Project Management Institute dostawcą szkoleń z zakresu zarządzania projektami – PMI® Registered Education Provider (R.E.P.) o nr 2666. Jest to gwarancja wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych przez pmexperts.

Z kolei w 2011 r. jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy status PMI® Registered Consultant. Ten globalny rejestr firm konsultingowych potwierdza spełnianie najwyższych standardów i stosowania dobrych praktyk w usługach doradczych dla klientów.

Stale wspieramy też działania polskiego oddziału PMI® – od 2016 r. jesteśmy Złotym Sponsorem PMI Poland Chapter.

PMI® to największa na świecie organizacja zrzeszająca profesjonalistów pracujących w środowisku projektowym. Jednymi z jej działań jest opracowywanie standardów zarządzania projektami i przeprowadzanie egzaminów prowadzących do certyfikacji zawodowych.

PMI-REP-Logo

APMG International – Axelos

Od 2010 r. jesteśmy akredytowaną jednostką szkoleniową (Accredited Training Organization, ATO) w zakresie zarządzania projektami według metodyki PRINCE2®. Realizujemy szkolenia przygotowujące do egzaminów PRINCE2® Foundation i PRINCE2® Practitioner oraz w imieniu Axelos i PeopleCert prowadzimy egzaminy.

Axelos jest światowym organem akredytacyjnym, który projektuje i dostarcza systemy kwalifikacyjne oparte na wiedzy dla pracowników, procesów oraz organizacji.

PRINCE2_Training_Organization_Logo_PEOPLECERT RGB (002)

Decydując się na współpracę z pmexperts jesteś pewien, że to dobry i sprawdzony wybór.