Zapisz się
online

Akademia PMP®

Akademia PMP® to najdłużej obecny na polskim rynku autorski program szkoleniowy, przygotowujący do zdobycia prestiżowego certyfikatu PMP® (Project Management Professional) wydawanego przez Project Management Institute®. Od 2004 roku setki polskich kierowników projektów korzystało z Akademii PMP® przygotowując się do certyfikacji, a pmexperts doskonaliło program. Akademia PMP® to gruntowne przygotowanie do pełnienia roli skutecznego kierownika projektów, wykorzystującego w swych codziennych działaniach najlepsze światowe praktyki.

Cykl edukacyjny składa się z pięciu dwudniowych spotkań podzielonych na obszary wiedzy PMBOK® Guide.  Łącznie trwa od 3 do 4 miesięcy, a w przerwie pomiędzy modułami uczestnicy mają możliwość zastosowania poznanych praktyk w swoich projektach przy wsparciu mentorskim trenera prowadzącego.

Moduły Akademii można realizować w dowolnej kolejności oraz w dogodnym dla uczestnika czasie i miejscu. Akademia jest realizowana w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Krakowie oraz Wrocławiu.

Dokładne terminy poszczególnych modułów i miasta można znaleźć w naszym harmonogramie.

Nowa edycja Akademii PMP® jest dostosowana do aktualnie obowiązującej, szóstej wersji PMBOK® Guide. Została ona wzbogacona o większą liczbę praktycznych ćwiczeń, stanowiących już blisko 50% całości szkolenia. Setki usatysfakcjonowanych absolwentów Akademii PMP® potwierdzają, że po ukończeniu programu szkoleniowego i zdobyciu certyfikatu, zarówno i projekty, jak i kariera nabrały właściwej dynamiki.

Czym jest certyfikat PMP®?

Certyfikat Project Management Professional (PMP®) jest najbardziej uznanym na świecie programem certyfikacyjnym z dziedziny zarządzania projektami. Egzamin odbywa się w języku angielskim w postaci testu przeprowadzanego w zatwierdzonych przez PMI® centrach egzaminacyjnych. Aby móc do niego podejść, trzeba posiadać określone doświadczenie w pracy projektowej. Utrzymanie certyfikatu PMP® wymaga zebrania 60 punktów PDUs co 3 lata.

Czym jest certyfikat CAPM®?

Certyfikat Certified Associate in Project Management (CAPM®) dedykowany jest początkującym adeptom sztuki zarządzania projektami, członkom zespołów projektowych, a także studentom chcącym potwierdzić swoją wiedzę i nakreślić drogę dalszego rozwoju zawodowego. Aby przystąpić do egzaminu certyfikującego należy spełnić minimalne wymagania określone przez PMI® dotyczące doświadczenia lub odpowiedniego wykształcenia.

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj
z nami, by zorganizować szkolenie w Twojej firmie:

+48 727 530 530

Szczegóły szkolenia

Czas trwania 5 x 2 dni
Poziom Zaawansowany
Certyfikat PMI® REP i przygotowanie do PMP®
Liczba punktów PDU w trójkącie kompetencji PMI®:
Leadership 20
Strategic and Business Managment 20
Technical Project Management 40
Suma 80

CELE SZKOLENIA:

 • rozwinięcie posiadanych kompetencji w zarządzaniu projektami, w tym kompetencji miękkich,
 • kompleksowe przygotowanie do egzaminu PMP® oraz CAPM®,
 • zdobycie umiejętności skutecznego zarządzania złożonymi projektami,
 • realizowanie projektów zgodnie z zakresem, na czas, w ramach założonego budżetu oraz przy pełnej satysfakcji klienta.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 • wdrożysz do praktyki nowe narzędzia i techniki zwiększające efektywność Twojej pracy,
 • poznasz wszystkie obszary wiedzy wymagane na egzaminie PMP®/CAPM®,
 • dzięki egzaminowi próbnemu, dowiesz się, jaki jest Twój aktualny poziom przygotowania,
 • dzięki przećwiczeniu terminologii anglojęzycznej będziesz swobodniej poruszać się w międzynarodowym środowisku pracy,
 • będziesz gotowy na realizowanie z sukcesem projektów o dużym stopniu złożoności.

KOMU POLECAMY SZKOLENIE?

 • kierownikom projektów,
 • członkom zespołów projektowych,
 • kadrze kierowniczej wyższego i niższego szczebla,
 • kandydatom do zdobycia certyfikatów PMP® oraz CAPM®,
 • wszystkim osobom zainteresowanym osiągnięciem wysokich kompetencji w zarządzaniu projektami

Program Akademii PMP®

Moduł 1: Zarządzanie Projektami w Organizacjach

Szkolenie wprowadzające w świat zarządzania projektami według standardów PMI®. Obejmuje swoim zakresem pełen cykl życia zarządzania projektem, prezentuje kluczowe techniki oraz narzędzia wykorzystywane w dojrzałym zarządzaniu projektami. Zobacz pełen program

Moduł 2: Zarządzanie Zakresem, Harmonogramem i Kosztami

Szkolenie zapoznaje uczestników z trzema głównymi ograniczeniami projektu: zakresem, czasem i kosztami, których szczegółowa analiza umożliwia efektywną realizację projektów oraz zwiększenie ich rentowności. Zobacz pełen program

Moduł 3: Zarządzanie Ryzykiem, Jakością i Zamówieniami

Szkolenie przedstawia uczestnikom znaczenie zarządzania ryzykiem,  prezentuje narzędzia i dostępne rozwiązania zapewniające kontrolę jakości produktów, a także omawia najlepsze praktyki  w zakresie zarządzania dostawcami i budowania partnerstw strategicznych. Zobacz pełen program

Moduł 4: Zarządzanie Zasobami, Komunikacją i Interesariuszami

Program szkolenia koncentruje się na tzw. „miękkich” aspektach zarządzania projektami. Prezentowane są narzędzia umożliwiające efektywną komunikację, techniki oddziaływania na interesariuszy, a także przedstawia sposoby na budowanie zespołu, kierowanie nim i zarządzanie motywacją ludzi oraz konfliktami wewnętrznymi. Zobacz pełen program

Moduł 5: Przygotowanie do Egzaminu PMP®

Szkolenie koncentruje się na intensywnym przygotowaniu uczestników do zdobycia certyfikatu PMP®, poprzez podsumowanie wiedzy zdobytej w ramach pozostałych modułów Akademii, z ukierunkowaniem na pytania najczęściej występujące na egzaminach i wspólne utrwalenie angielskojęzycznych pojęć. Szkolenie kończy się próbnym egzaminem PMP®Zobacz pełen program

Szkolenie pozwoliło mi na zdobycie fundamentów wiedzy na temat standardu PMI®, jak również było ważnym wsparciem w przygotowaniu się do certyfikacji PMP® - sukces przy pierwszym podejściu (2 tygodnie po ostatnim module szkolenia). Szkolenie było prowadzone profesjonalnie przez doświadczonych trenerów wykładających wiedzę w sposób łatwo przyswajalny – szczególnie godnym polecenia jest Pan Piotr Plewiński – tak trzymać. Szkolenie od strony organizacyjnej również nie pozostawia wiele do życzenia - aktywny kontakt na bieżąco, realizacja zgodnie z przyjętym planem, lokalizacja szkoleń idealna. Polecam cykl szkoleń w ramach Akademii PMP® realizowanych przez PM Experts wszystkim, którzy nie tylko chcą się przygotować do certyfikacji PMP® ale również tym, którzy chcą posiąść holistyczną wiedzę w zakresie zarządzania projektami.

Adrian Szkudlarski, PMP, Kierownik Projektu EFRA, LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

Wziąłem udział we wszystkich szkoleniach wchodzących w skład Akademii PMP®. Egzamin zdałem już za pierwszym podejściem, został on jednak poprzedzony półroczną nauką w grupie z wykorzystaniem podręcznika. Gruntowne przygotowanie do egzaminu jest kluczowe, gdyż pytania egzaminacyjne są w większości wyborem najlepszej z 4 dobrych odpowiedzi, co stanowi duże wyzwanie. Niebagatelna jest też ilość pytań – 200, na które trzeba odpowiadać szybko, tak by zdążyć w czasie 4 godzin, które dedykowane są na egzamin. Wymaga to ciągłego skupienia niemalże bez odpoczynku.

Jarosław Budzisz, ALU-IMS Program Manager, Orange Polska

Brałem udział w pięciomodułowej Akademii PMP® na przełomie 2013/14 roku w Gdańsku. Trenerzy w fantastyczny sposób przekazywali nie tylko wiedzę, ale również swoje wieloletnie doświadczenia. Dwujęzyczne materiały szkoleniowe – strzał w 10. Podsumowując: profesjonalizm, zaangażowanie, pasja, entuzjazm – Akademię PMP® polecam każdemu kto chce zrozumieć podejście projektowe oraz dobrze przygotować się do egzaminu!

Piotr Kukowski, Prezes Zarządu, Fundacja Navigare Mateusza Kusznierewicza

Uczestniczyłam w Akademii PMP® w Gdańsku. Trenerzy z bogatym doświadczeniem zawodowym, forma przekazywania wiedzy interesująca, materiały szkoleniowe bardzo dobrej jakości. Szkolenia pomogły uporządkować zdobyte wcześniej doświadczenie. Polecam.

Karolina Danielska, PMO Manager, VECTRA SA

Brałam udział w jesiennej edycji krakowskiej Akademii PMP®. Pozwoliło mi to na usystematyzowanie posiadanej wiedzy, zdobycie sporej dawki nowej oraz, przede wszystkim, przyjęcie systemowego podejścia do zarządzania projektami w organizacjach, w których pracuje. Profesjonalni trenerzy z praktycznym i niezwykle różnorodnym doświadczeniem są olbrzymim atutem. Warunki logistyczne bardzo dobre, a materiały szkoleniowe niezwykle użyteczne. Atmosfera na zajęcia sprzyjająca kreatywnej, warsztatowej pracy. Polecam uczestnictwo w Akademii PMP® wszystkim, których praca obraca się wokół projektów! Naprawdę warto!

Marta du Vall, Prezes Zarządu, Fundacja Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki

Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług dostarczanych przez PM Experts. Podczas 10-dniowego szkolenia zgłębiłem wiedzę z 9 obszarów zarządzania projektami oraz miałem przyjemność kontaktu z doświadczonymi trenerami, którzy doskonale, jasno i czytelnie umieją zaprezentować wiedzę merytoryczną oraz praktyczne elementy. Podsumowując doskonała kadra szkoleniowa, super organizacja i współpraca z handlowcem oraz praktyczne szkolenia. Polecam!

Tomasz Dąbek, Development Manager, Stena Recycling Poland

Byłam zawsze bardzo zadowolona ze szkoleń przygotowanych przez PM Experts. Udało mi się wziąć udział w pięciu modułach Akademii PMP® i niewątpliwie pomogło mi to ugruntować wiedzę i poczuć się pewniej podczas moich przygotowań do certyfikacji. Szczególnie zwróciłam uwagę na: Bardzo profesjonalna kadrę szkolącą Użyteczne materiały pomocnicze dostępne zarówno podczas szkolenia, jak i po szkoleniu Bardzo dobre warunki logistyczne podczas szkolenia Super wsparcie ze strony organizatorów.

Edyta Piotrowska, Service Delivery Manager, Capgemini

Uczestniczyłam w Akademii PMP® kilka lat temu. Kurs doskonale wprowadził mnie w życie zawodowe menedżera projektu. To także pomogło mi uporządkować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami i odpowiednie podejście do roli kierownika projektu w organizacji. Akademia PMP® również skutecznie przygotowała mnie, by zdać egzamin certyfikacyjny PMP® za pierwszym podejściem. Bardzo mocną stroną Akademii jest fakt, że jest prowadzona przez profesjonalnych trenerów z multidyscyplinarnym doświadczeniem, co jest kluczowe w świecie zarządzania projektami!

Anna Erdmańska, Project Manager w międzynarodowych instytucjach finansowych

Brałem udział we wszystkich modułach kursu Akademia PMP® organizowanych przez PM Experts w Krakowie. Naprawdę warto wziąć udział w tych szkoleniach. Materiały są najwyższej klasy. Interaktywne sesje umożliwiają szybsze „wchłanianie się” wiedzy. Również miejsca, w których odbywały się szkolenia, zostały wybrane w odpowiedni sposób.

Wojciech Cichoń, Global Procurement Operations Manager, Capgemini

Miałem okazję uczestniczyć w Akademii PMP® w Krakowie. Trenerzy byli znakomici – to nie tylko szkolenie, ale raczej początek fascynującej podróży, która wciąż trwa! Rekomenduję Akademię PMP® jako świetny kurs przygotowujący do zdania egzaminu PMP®. Zarówno poziom merytoryczny, jak i organizacja szkolenia – na najwyższym poziomie! Jeśli wahasz się, czy wziąć udział w tym szkoleniu, skontaktuj się ze mną, chętnie podzielę się większą ilością szczegółów.

Marcin Kosidłowski, PMO Team Lead, XEROX

Zamówienie - wybór szkolenia (krok 1/4)


Wybierz szkolenia, w których chcesz uczestniczyć oraz ich czas i miejsce:
Musisz wybrać przynajmniej jedno szkolenie:

Wybierz miejsce szkolenia
Wybierz datę rozpoczęcia szkolenia

Wybierz miejsce szkolenia
Wybierz datę rozpoczęcia szkolenia

Wybierz miejsce szkolenia
Wybierz datę rozpoczęcia szkolenia

Wybierz miejsce szkolenia
Wybierz datę rozpoczęcia szkolenia

Wybierz miejsce szkolenia
Wybierz datę rozpoczęcia szkolenia